• Telefon : 0212 603 61 90

Bize ulaşmak ister misiniz ?

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

Mikrokapsül Teknolojisi ile üretilen FIPRON  ürünleri bekleme modunda yıllarca kalabilir ve ateşi otomatik olarak büyümesine izin vermeden başlangıç anında söndürür. Günümüzde yangın durdurma yeteneğine sahip çeşitli kompozit materyaller FIPRON teknolojisi ile oluşturulmuştur. Bu tür materyallerin yapısı, içinde ateşe dirençli etkin madde olan mikrokapsülleri kapsar. Aktivasyon sıcaklığına ulaşıldığında kapsül kabuğu patlar ve içindeki gazı boşaltır. Bu gaz açık ateş ve yanan yüzey ile temas ettiğinde tutukluk yapar ve oksijenin yerini alır. Yanma yerini çabucak soğutur ve böylece alevlenmeyi hızlı ve etkili bir şekilde önler.

Otonom Yangın Söndürme Sistemi;

Dünya patentli bağımsız FIPRON marka bölgesel yangın söndürücü ürünler yangını anında kaynağında söndürür ve yangının yayılma riskini ortadan kaldırmak için kullanılır.

Kurulum;

Bu bir can ve mal güvenliği ürünü olduğundan sertifikalı uzman bir teknik personel tarafından kurulması tevsiye edilir . 

 FIPRON CORD TEST VİDEOLARI

 

FIPRON STICKER TEST VİDEOLARI